Főoldal » 2017 » Október » 8 » "Arany 200 busz"
8:57 PM
"Arany 200 busz"

 Idén nyártól országszerte útnak indult a Petőfi Irodalmi Múzeum mozgókiállítása, az „Arany 200 busz”.

 A 200 éve született Arany János előtt tisztelgő kiállítás iskolánkba is ellátogat október 13-án. Az egyedi látványvilágú kiállítás versek, képek és különféle dokumentumok segítségével mutatja be Arany János életművét, kapcsolatait, költészetének máig ható jelentőségét. Mindezeken túl a buszban manuális játékok és digitális eszközök nyújtanak szórakoztató élményt a tanulóknak, s mélyebb tudást is közvetítenek.

 

Az „Arany 200 busz” 16h-ig iskolánk tanulói előtt áll nyitva, 16-18h-ig azonban minden érdeklődő meglátogathatja a kiállítást (ingyen).

 

Megtekintések száma: 124 | Hozzáadta:: Gábor | Címkék (kulcsszavak): emlékév, arany | Helyezés: 0.0/0
Összes hozzászólás: 0
<